sobota, 15 listopada 2014

Streetcom

Dzisiaj trochę o portalu streetcom.Ekspertami Streetcom zostają konsumenci lubiący testować produkty i wyrażać o nich opinie. Każdy z nich rekomenduje produkty znajomym. Dobrze znamy naszych Ekspertów – odpowiadają na wiele pytań i ankiet.

To fantastyczna szansa na odkrycie czegoś nowego i jako jedna z nielicznych przetestowania produktu, a jestem osobą uwielbiającą nowinki.


Kremy, gadżety elektroniczne, produkty dla dzieci czy żywność - jak sprawdzić, które produkty są najlepsze na rynku? Jak dobrze wydać swoje pieniądze? Najlepszym sposobem jest przetestowanie produkty osobiście lub porada zaufanego znajomego.


Bloger Streetcom ma możliwości poznania i wypróbowania nowych produktów oraz podzielenia się swoimi opiniami z czytelnikami bloga. Wie więcej niż inni. Jako pierwszy otrzymuje informacje o produktach.


Blog zyskuje nowe ciekawe tematy i wzbudza większe zainteresowanie czytelników. Poznaje go społeczność Streetcom, która liczy ponad 300 000 konsumentów i prawie 70 000 fanów na Facebooku.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz