niedziela, 2 listopada 2014

Rekomenduj.to

A teraz parę słów na temat portalu rekomenduj.to osobiście dołączyłam do nich niedawno więc jeszcze nie załapałam się do żadnej kampanii ale może wkrótce się uda:)

Kim jesteśmy?

Rekomenduj.to jest usługą w ramach firmy Buzz Media, która specjalizuje się w realizacji kampanii z liderami opinii, w oparciu o mechanizmy marketingu rekomendacji. Obserwując rosnącą rolę konsumenta we współczesnym marketingu zapraszamy go do współtworzenia produktów i usług. Jest nim lider opinii czyli osoba mająca realny wpływ na postrzeganie produktu czy usługi w jego naturalnym środowisku.

Czym się zajmujemy?

Zależy nam na budowaniu i utrzymywaniu więzi między marką a konsumentem. Dbamy o dobre i długotrwałe relacje.
Docieramy do wyselekcjonowanej grupy liderów opinii idealnie dopasowanych do grupy docelowej. Produkt trafia na naturalny grunt – środowisko prawdziwych konsumentów, którzy inicjują rozmowy na temat produktu lub usługi, wykraczające poza oczywisty przekaz reklamowy. Wspólnie z naszym Partnerem, Domem Badawczym Maison, mierzymy efektywność każdej kampanii marketingu rekomendacji.

Czy to działa?

Przeprowadziliśmy pierwsze w Polsce badanie siły rekomendacji Polaków. Najważniejsze wyniki to:
85% Polaków rekomenduje produkty i usługi swoim znajomym 
78% Polaków przed zakupem nowego produktu bierze pod uwagę opinie swoich znajomych
76% Polaków chciałoby wypróbować produkt przed decyzją o zakupie
50% Polaków kupuje produkty i usługi polecane przez ich znajomych
Badanie przeprowadzone przez Dom Badawczy Maison przy współpracy z BUZZ MEDIA, metodą CAWI na grupie reprezentatywnej 1027 Polaków, wybranej kwotowo ze względu na płeć, wiek oraz miejsce zamieszkania.

klik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz